ZEBRA GROUP

ZEBRA NA CASE RODEU MORAVA 2019

Akce se konala 30. 1. 2019 v areálu AGROTECu v Hustopečích a ZEBRA patřila k hrdým účastníkům. CASE RODEO je mezinárodní soutěž strojníků a v ČR má dvě národní kola.

V Hustopečích nechyběl bohatý doprovodný program s westernovou tématikou, prezentace stavební techniky CASE Construction a Iveco a rovněž školení strojníků zdarma. Celou událostí provázel moderátor Zbyněk Loucký. Na připraveném polygonu si účastníci mohli vyzkoušet, co všechno technika umí v praxi na nezpevněném povrchu a vzhledem k počasí také na sněhu.

Zástupci Zebry zde prezentovali vozy návštěvníkům z řad technických služeb a městských úřadů z okolí – včetně názorné ukázky vozu zapůjčeného ze společnosti SKANSKA (varianta vozu: dlouhý rozvor, 4×4 a jeřábkem za kabinou).

Díky výhodnému umístění stánku nebyla nouze o tazatele a zájemce o vozy ZEBRA. Pořádající firma AGROTEC  poskytla prostor i pro videoukázku na velkém plátně a moderátor zval k návštěvě stánku během celého mrazivého dne. Zebra se určitě v záplavě mnoha dalších strojů neztratila!

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *