ZEBRA GROUP

OHLÉDNUTÍ ZA JIČÍNSKÝM VELETRHEM

23. ročník oblíbeného veletrhu se konal ve dnech 27. – 29. 8. 2019 v areálu firmy Kobit v Jičíně. Letošní ročník se bohužel musel obejít bez zakladatele Ing. Jaroslava Nožičky, kterému byla věnována tichá vzpomínka. Oblíbená moderátorka Miluška Bittnerová se letos nemohla zúčastnit z důvodu mateřských povinností a vyslala za sebe kolegu Lukáše Langmajera, který se náročného úkolu zhostil na výbornou.

Akce se zúčastnilo 52 vystavovatelů, kteří se těšili velkému zájmu z řad odborné veřejnosti. Veletrh nabídl účastníkům to nejlepší, co je v oblasti komunální, hasičské a silničářské techniky a nástaveb na trhu ČR dostupné. Rok od roku se zvyšuje návštěvnost nejen pro svou kvalitu, ale také pro přátelskou atmosféru a výborné zázemí.

Firma ZEBRA GROUP zde představila mimo jiné vůz s kropicí nástavbou firmy Kobit, který zapůjčily Technické služby Nová Paka, kde hrdě plní všechny své úkoly k maximální spokojenosti zákazníka. Na stánku proběhlo více než 50 obchodních jednání se stávajícími i potenciálními zákazníky a rovněž s dodavateli. Do dvou týdnů od výstavy se podařilo uzavřít dva kontrakty, a to s Technickými službami Dvůr Králové a Městskými službami Písek – obě vozidla budou dodána na zimní sezónu. Proběhla prezentace vozidla ZEBRA v aktuálním provedení EURO 5 bez technologie AD-Blue, dále pak vyvíjeného elektrovozidla ELZEBRA a prezentace nového ONLINE katalogu náhradních dílů.

Více info můžete nalézt zde:

www.stavebni-technika.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *