Kariéra

Kdo sdílí naše hodnoty, je u nás vítán

Konstrukční vývojář

Konstrukční práce v 3D
Tvorba výkresové dokumentace
Vývoj víceúčelových vozidel
Ověřování splněných parametrů při testování
SŠ/VŠ vzdělání
Znalost práce v CAD software, 3D modelování (SolidWorks, AutoCad)
Povědomí o automatizačních systémech
Nejméně 8 let praxe v konstrukci víceúčelových strojů

Proč pracovat pro nás

Poslání

Naším posláním je vyrábět bezporuchové víceúčelové automobily pro obce, města, stavební, zemědělské a průmyslové firmy, technické služby. Je to náročná a namáhavá práce. Výsledky naší práce ale přináší radost nám i našim zákazníkům.

Péče o zaměstnance

Pečujeme nejen o své zákazníky. Záleží nám na tom, aby naše zaměstnance práce v automobilce ZEBRA naplňovala. Jejich práce si nesmírně ceníme a proto pro ně zajišťujeme přívětivé prostředí, v němž se dennodenně cítí dobře.

Benefity

Pracovitost a preciznost práce i inovativní nápady našich zaměstnanců dokážeme ocenit. Máme zájem na tom, aby zaměstnanci rostli s firmou a zvyšovali si svou kvalifikaci. Nabízíme prémie i rozvoj jejich dovedností.

Jak nás kontaktovat

Pošlete nám svůj životopis, informace o Vašich zkušenostech a cokoli, co by nás mohlo zaujmout, na adresu obchod @ zebragroup.cz.

AUTOMOBILKA ZEBRA GROUP

Společnost ZEBRA GROUP vznikla v roce 2014, aby obnovila výrobu malých užitkových vozů v České republice. Navazujeme na výrobu z 80. let. Vyrábíme na základě vlastních konstrukčních podkladů. Mezi naše spokojené zákazníky patří stavební firmy, úklidové firmy, municipality a technické služby.

O nás