automobilka

ZEBRA GROUP

Kontakt

Neváhejte se nám ozvat

Společnost ZEBRA GROUP vznikla v roce 2014, aby obnovila výrobu malých užitkových vozů v České republice. Navazujeme na výrobu z 80. let. Vyrábíme na základě vlastních konstrukčních podkladů. Mezi naše spokojené zákazníky patří stavební firmy, úklidové firmy, municipality a technické služby.

Chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám svůj životopis, informace o Vašich zkušenostech a cokoli, co by nás mohlo zaujmout na email.

Poslání

Naším posláním je vyrábět bezporuchové víceúčelové automobily pro obce, města, stavební, zemědělské a průmyslové firmy, technické služby. Je to náročná a namáhavá práce. Výsledky naší práce ale přináší radost nám i našim zákazníkům.

Benefity

Pracovitost a preciznost práce i inovativní nápady našich zaměstnanců dokážeme ocenit. Máme zájem na tom, aby zaměstnanci rostli s firmou a zvyšovali si svou kvalifikaci. Nabízíme prémie i rozvoj jejich dovedností.

Péče o zaměstnance

Pečujeme nejen o své zákazníky. Záleží nám na tom, aby naše zaměstnance práce v automobilce ZEBRA naplňovala. Jejich práce si nesmírně ceníme a proto pro ně zajišťujeme přívětivé prostředí, v němž se dennodenně cítí dobře.

volné pozice

KONSTRUKČNÍ VÝVOJÁŘ

Náplň pracovní pozice

Konstrukční práce v 3D

Tvorba výkresové dokumentace

Vývoj víceúčelových vozidel

Ověřování splněných parametrů při testování

Vzdělání a zkušenosti

SŠ/VŠ vzdělání

Znalost práce v CAD software, 3D modelování (SolidWorks, AutoCad)

Povědomí o automatizačních systémech

Nejméně 8 let praxe v konstrukci víceúčelových strojů